Hakkımızda

Akar plastik, Polietilen ambalaja 1970 yılında manuel kaynak makinaları ile başladı ve daha sonra ise en gelişmiş makinalara yöneldi. Bu şekilde yaklaşık 42 yıldır, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap ediyoruz.

Esnek Ambalaj Uzmanı

Akar plastik, her türlü koruyucu esnek ambalaj üretir, ithal eder ve tedarik eder. Biz; Polietilen (Poly) / Yeniden kapanabilen Kilitli Plastik Torbalar, Kargo Torbalar, Perakende Alışveriş Çantaları, Eşya Çantaları, Fuar Çantaları, PE Rulo, OPP Torba ve OPP Film konusunda uzmanız.

Özel Paketleme Çözümleri

Birçok stilde çeşitli ambalaj gereksinimlerini karşılamak için 6 renk baskılı ve özel tasarım ambalajlar imal edebiliyoruz. Baskı ve üretim alanında en son teknoloji ile her türlü endüstri için benzersiz ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Özel baskılı ambalaj uygulamanıza, doğru seçenekleri seçmenize yardımcı olmak için kurum içi yaratıcı bölümümüz, fikirlerinizi ambalaj ürünlerine dönüştürmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Stoklu Ambalaj Çözümleri

Ülkedeki en büyük ambalaj stoklarından biriyle standart boyutlardaki ambalaj ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Depolarımızdan aynı gün içinde fiyatlandırarak, kargo gerçekleştirilmesini isteyebilir, fabrikamızdan da doğrudan alarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Olağanüstü Değer

Akar plastik'i seçtiğinizde, işletmeniz için en iyi paketleme çözümlerini sunmaya adanmış deneyimi bir ortak edineceksiniz. Size mümkün olan en düşük fiyata en iyi ambalaj çözümlerini sunacağız!

Operasyonel Mükemmellik

Tüm organizasyonumuz mükemmellik taahhüdü ve beklentilerinizi aşma arzusuyla hareket etmektedir. Süreçlerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimizin endüstri standartlarını aştığından emin olmak için her adıma gidiyoruz. Gıda sertifikalarımız, size ürün ve hizmetlerde tutarlı kaliteyi garanti eder, sorunları hızla çözer ve sürekli iyileştirme taahhüdümüzü sağlar. %100 memnun kalacağınıza eminiz.