Hakkımızda

Akar Plastik, 1974 yılında kurulmuş ve o zamandan beri ülke çapında işletmelere toptan fiyatlarla stok kilitli torba, polietilen torba ve özel plastik torba üreticisi olmuştur. Ürünlerimiz çeşitli endüstriyel polietilen torba uygulamalarında ve promosyon plastik torba uygulamalarında kullanılmaktadır.

Endüstriyel polietilen ve diğer torba serimiz şunlardır: Şeffaf naylon torbalar, kilitli torbalar, rulo poşetler, düz plastik torbalar, baskılı poşetler, yan ve alt körüklü plastik torbalar, opp torbalar, cpp torbalar, streç filmler, poşet yapıştırma makineler, büyük plastik torbalar, Alışveriş poşetleri ve çok sayıda özel plastik torbalar.

Akar Plastik, müşterilerimize her zaman inanılmaz derecede düşük plastik torba sipariş miktarları, polietilen torba siparişlerinde inanılmaz hızlı dönüş süreleri ve tüm polietilen, polipropilen, opp, cpp ve kilitli torbalarımızla güvenilir kalite ile uyum sağlamaya çalışan çözüm odaklı bir üreticidir.

Akar plastik, her türlü koruyucu esnek ambalaj üretir, ithal eder ve tedarik eder. Biz; Polietilen (Poly) / Yeniden kapanabilen Kilitli Plastik Torbalar, Kargo Torbalar, Perakende Alışveriş Çantaları, Eşya Çantaları, Fuar Çantaları, PE Rulo, OPP Torba ve OPP Film konusunda uzmanız.

Birçok stilde çeşitli ambalaj gereksinimlerini karşılamak için 6 renk baskılı ve özel tasarım ambalajlar imal edebiliyoruz. Baskı ve üretim alanında en son teknoloji ile her türlü endüstri için benzersiz ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Özel baskılı ambalaj uygulamanıza, doğru seçenekleri seçmenize yardımcı olmak için kurum içi yaratıcı bölümümüz, fikirlerinizi ambalaj ürünlerine dönüştürmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Ülkedeki en büyük ambalaj stoklarından biriyle standart boyutlardaki ambalaj ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Depolarımızdan aynı gün içinde fiyatlandırarak, kargo gerçekleştirilmesini isteyebilir, fabrikamızdan da doğrudan alarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Tüm organizasyonumuz mükemmellik taahhüdü ve beklentilerinizi aşma arzusuyla hareket etmektedir. Süreçlerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimizin endüstri standartlarını aştığından emin olmak için her adıma gidiyoruz. Gıda sertifikalarımız, size ürün ve hizmetlerde tutarlı kaliteyi garanti eder, sorunları hızla çözer ve sürekli iyileştirme taahhüdümüzü sağlar. %100 memnun kalacağınıza eminiz.

Dili Seçin »